trendy

MillieSchn

New member
M_czy_ mnie ostatnio dylemat dotycz_cy smartfonów. Cz_owiek nie lubi czego_ jednocze_nie kocha_ a nie lubi__ Ja smartfonów nie lubi_em, poniewa_ widzia_ je za: zbyteczne i z_e. Równie_ ich u_ytkownicy stali si_ _ród_em coraz popularniejszego szumie na zdzis.com (~70%). Ruch ro_nie z tygodnia na tydzie_ powoduj_c u mnie wzrost zadowolenia _tylko, i_ nie mo_na si_ w cali cieszy_ z czego_, czego ko_czy_ si_ nie lubi _ w spokoju ~70% tych rozwojów to_ te cholerne smartfony_. jak przekona_ ludzi, do ostatniego by usiedli do zDzisia przed komputer? M_czy_o mnie to_. Ostatnio chyba rozwi_za_em mój problem: _ zDzi_ u swych regu_ jest hamulcem konsumpcji. Tego_ wida_ na ciosie nie wida_, poniewa_ brakuje skali, ale gdy takich dzia_ów jak "zDzi_ moto" by_o duuuu_o wi_cej (mam na rzeczy setki lub tysi_ce), rozpowszechni_yby one tani_, dobr_ i wcze_niej niedost_pn_, wiedz_ o rynku wtórnym, jednocze_nie nap_dzaj_c koniunktur_, czego efektem potrafi_o by_ spowolnienie rynku pierwotnego (mówi_ tutaj o mechanizmie zDzisia zastosowanym obecnie na _wiatow_ skal_). Mniej nowych dóbr, w moim odczuciu to _naturalniejsze powietrze _ to_ stanowi cel. No, ale kiedy si_ do ostatniego wszystkiego ma mój "problem" i "zDzi_ Paso_yt"? Otó_, ten niski antagonizm (paso_ytnictwo) rozwi_zuj_ _ród_o mojego braku komfortu _ zak_adaj_c, _e mój wp_yw (czyli zDzi_) jest paso_ytniczy wzgl_dem smartfonów (stanowi_cych dla mnie poniek_d synonimem konsumpcji) mog_ z nich pobiera_ jednocze_nie dalej ich nie lubi_c/hamuj_c ich rozwój : ) Tyle. My site :: klasyki
 
Back
Top